Последние новости Украины и мира

alt
Программы #SPORTNEWS Столичне "Динамо" стало чемпіоном України у жіночій Суперлізі
#Спорт
Столичне "Динамо" стало чемпіоном України у жіночій Суперлізі
07.05.2019 , 13:54
Вадим Ремісько
219
15

Столичне "Динамо" стало чемпіоном України у жіночій Суперлізі. У четвертому поєдинку фінальної серії біло-сині перемогли "Київ-Баскет" з рахунком 94:87.

Перша чверть залишилася за господарками, власне як і загалом перша половина гри – 46:45. Однак гравці "Київ-Баскету" не змогли втримати перевагу, тож на останню чверть команди вже виходили за переваги динамівок. Утім заключна десятихвилинка була надзвичайно цікавою, адже колективи по черзі вели в рахунку.

Проте ближче до кінця поєдинку гості пішли у відрив. На останній хвилині гри капітан біло-синіх Людмила Любарська влучила середній кидок, а Кійс поставила крапку у матчі і в сезоні. Тож "Динамо" стало чемпіоном всьоме в історії.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.