Программы #SPORTNEWS "Манчестер Юнайтед" програв "ПСЖ" в 1/8 Ліги чемпіонів
"Манчестер Юнайтед" програв "ПСЖ" в 1/8 Ліги чемпіонів
13.02.2019 , 13:02
Вадим Ремісько
190
15

В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" поступився у домашніх стінах французькому "ПСЖ" з рахунком 0:2.

Варто зазначити, що це перша поразка Оле Гуннара Сульшера на чолі манкуніанців. Перший тайм завершився без забитих м'ячів, а ось у другій половині гри спочатку Кімпембе відкрив рахунок, а через 7 хвилин Мбаппе його подвоїв. Парижани могли збільшувати перевагу, але обмежилися лише двома результативними ударами.

В іншому матчі плей-офф Ліги чемпіонів італійська "Рома" перемогла у Римі португальський "Порто" 2:1. У складі "вовків" дублем відзначився 19-річний Дзаньоло. Гості відповіли голом Адріана.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.