Программы #SPORTNEWS "Ліверпуль" розтрощив "Барселону" з рахунком 4:0
"Ліверпуль" розтрощив "Барселону" з рахунком 4:0
08.05.2019 , 12:38
Вадим Ремісько
222
15

У півфінальному матчі-відповіді Ліги чемпіонів англійський "Ліверпуль" проти іспанської "Барселони" створив справжнє диво.

"Мерсисайдці" на своєму полі зробили неймовірний камбек без травмованих Салаха і Фірміно, забивши чотири сухі м'ячі каталонцям.

Після виїзних 0:3 у "червоних" мало хто вірив, однак на Енфілді запалав вогник надії уже на початку гри, коли Орігі відкрив рахунок. "Барселона" мала декілька хороших нагод, аби забити гол, але вдала гра голкіпера "Ліверпуля" Аліссона не дозволила це зробити.

Натомість початок другого тайму став для гостей холодним душем. Вейналдум двічі відзначився у воротах Тер Штегена. А наприкінці матчу, коли здавалося овертайму не уникнути, Орігі зробив дубль. Тож саме "Ліверпуль" гратиме у цьогорічному фіналі Ліги чемпіонів, а "Барселона" знову залишається ні з чим.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.